Tak jak potrzebujesz W kilka chwil REwolucyjny

Tak jak potrzebujesz

Szybka integracja, łatwość obsługi

W kilka chwil

Uruchom płatne subskrypcje i płatności cykliczne

REwolucyjny

System obsługi płatności cyklicznych

Logo 2
Łatwa integracja

Bez kosztownej integracji technicznej

Stwórz modele subskrypcji, bez konieczności kosztownej integracji technicznej – gotowe formularze, strony rejestracyjne dla Twoich klientów pozwalające na szybkie uruchomienie płatności w modelu subskrypcji w kilka minut – wystarczy prosta konfiguracja usługi i wstawienie gotowego, responsywego  formularza na stronę www, aby rozpocząć rejestrację klientów i obciążanie ich kart.

Logo 3
Scenariusze usług

Obciążaj karty tak jak potrzebujesz

Wiele szeroko rozbudowanych scenariuszy usług pozwala na dostosowanie cyklu obciążania do Twoich potrzeb. Czy to raz w miesiącu, czy codziennie, na stałą kwotę lub inną w każdym cyklu rozliczeniowym – pełna konfiguracja usług zapewnia wsparcie dla każdego modelu biznesowego – zarówno subskrypcji usług elektronicznych jak i comiesięcznych opłat za rachunki. Wszystko zostanie opłacone na czas, automatycznie, bez tracenia czasu przez Ciebie i Twojego klienta.

Logo 5
Analizy online

Sprawdzaj, zmieniaj, analizuj

W każdej chwili możesz wprowadzić dowolne zmiany, zmienić okresy subskrypcji, plany taryfowe. Analiza historii, wprowadzenie jednorazowej płatności alternatywnej, przypominanie o obciążeniu za pomocą wiadomości e-mail i SMS – wszystko stworzone po to, aby płatności trafiły do Ciebie na czas, a Twoi Klienci mogli w sposób ciągły korzystać z zakupionych serwisów lub usług. Teraz możesz się skupić na swoim biznesie i nie martwić aby płatność została wykonana na czas.

Oni Tworzą RE::

Dbamy o zadowolenie naszych klientów. Możliwość zaoferowania najlepszych rozwiązań w zakresie obsługi płatności cyklicznych jest dla nas najważniejsza - wspieramy rozwój Twojego biznesu i robimy to najlepiej!

Marcin Rdest

CTO

Szef techniczny projektu. Zajmuje się rozwojem aplikacji, oraz koordynuje nadzór nad bieżącym działaniem i obsługą techniczną systemu.

Renata Hojda

Key Account Manager

Opiekuje się klientami – identyfikuje ich potrzeby, dopasowuje rozwiązania jak również pomaga w ich codziennych problemach.

Błażej Czachowski
Follow Błażej Czachowski on

Błażej Czachowski

CSO

Zarządza zespołem sprzedaży – identyfikuje potrzeb klientów, planuje optymalne rozwiązania, oraz zarządzanie zespołem sprzedaży usług.

 • Wszystko działa szybko i sprawnie. Tego nam zawsze brakowało w rozwiązaniach,  które wykorzystywaliśmy w przeszłości. System jest REwelacyjny!

 • Takiego rozwiązania szukaliśmy od dawna. Spełnia nasze wszystkie oczekiwania - jest łatwy w obsłudze, posiada wiele funkcjonalności z których korzystamy w naszym biznesie.

 • Używamy systemu Paymento od kilku lat, do cyklicznego obciążania kart naszych klientów. Jednak nowy system RE totalnie nas zaskoczył - oczywiście bardzo pozytywnie!

Plany Taryfowe

Wybierz plan darmowy i poznaj system bez jakichkolwiek zobowiązań! W dowolnej chwili możesz zrezygnować, lub zmienić na plan profesjonalny, zapewniających dostęp do wszystkich rozwiązań, oraz całodobowej pomocy technicznej i administracyjnej.

Darmowy

Darmowy

0 zł miesięcznie

 • Pełna funkcjonalność
 • Szybkie uruchomienie
 • Opiekun klienta
 • 1 dowolna usługa
 • Pomoc techniczna 24/7

Classic

Classic

Promocja: 0 zł miesięcznie

 • Pełna funkcjonalność
 • Szybkie uruchomienie
 • Opiekun klienta
 • 3 dowolne usługi
 • Pomoc techniczna 24/7

Unlimited

Unlimited

Promocja: 0 zł miesięcznie

 • Pełna funkcjonalność
 • Szybkie uruchomienie
 • Opiekun klienta
 • Brak limitu usług
 • Pomoc techniczna 24/7

FAQ Plany Taryfowe

Całkowicie za darmo?

Tak – możesz naszego serwisu używać bez jakichkolwiek opłat, bezterminowo! Jednak w tym wariancie będziesz mógł używać tylko jednej usługi, oczywiście w pełnej funkcjonalności. Zapewniamy instrukcje obsługi, abyś mógł samodzielnie założyć usługi i z nich korzystać, zarówno w celach testowych jak i w pełni profesjonalnych serwisach.

Czy otrzymam pomoc techniczną?

Całodobowa pomoc techniczna i wdrożeniowa jest dostępna w profesjonalnym planie taryfowym. Zapewniamy pełne wsparcie – od identyfikacji potrzeb, po dobór usług, ich założenie i konfigurację, jak również całodobowy monitoring. W pozostałych planach taryfowych oferujemy szczegółowe instrukcje techniczne, pozwalające na samodzielną konfigurację i administrację usługami.

Jak wiele usług mogę założyć?

Maksymalna ilość usług jest uzależniona od wybranego planu taryfowego. W każdej usłudze możesz obsługiwać nielimitowaną liczbę klientów, w dowolnej konfiguracji. W kazdej chwili możesz zmienić plan na wyższy lub niższy – w zależności do swoich potrzeb.

Na jaki okres jest zawierana umowa?

Umowa jest zawierana na czas nieoznaczony. W każdej chwili możesz zrezygnować z usług serwisu i nie ponosić więcej żadnych kosztów. Opłaty za usługi są pobierane w cyklach miesięcznych.

Sprawdź jak działają nasze usługi

Zobacz jak działają nasze usługi – jakie typu usług subskrypcji możesz uruchomić, jak Twoi Klienci mogą łatwo się zapisać i jakie oferujemy dodatkowe rozwiązania wspierające płatności cykliczne!